Jdi na obsah Jdi na menu
 


10 let KOSOVA

8. 6. 2009
  10 let od Maturity!!!

Ano přátelé a kamarádi už je to tak deset let to bude co jsme se z mnohými z Vás viděli naposledy,proto jsme tak trochu doufali ,že se pár Kosovských pann ukáže na tomto výročním Kosovu.Ukázalo se jak moc jsme se sekli.

Nu co i tak to byla párty hodná oslav deseti let ze školy!!! A vy co jste nebyli vězte o co jste přišli...

V pátek se na Kosovu od rána pilně pracovalo,pracovní komando Standa,Vořech (Kuba se zapomněl) betonovalo základy pro budoucí daču přímo na Kosovu.


Obrazek

....tady se jednou budou dít věci!!

Kolem půl šestý přijíždí jako posila skalního jádra Kuba-Vořech-Standa ještě dvojice alkáčů z Holýšova Zíťák a Já a tam může začít letošní KOSOVO!!!

Obrazek

Oheň se zcela netradičně zakládá přímo na haldě hlíny ze základů ,a později zjistíme že to nebyl vůbec špatnej nápad,dřevo se samo přikládá,popel nechladne...drží se teplo...
Nové ohniště jsme ihned vyzkoušeli a dali jsme si vynikající Sigiguláš - ještě jednou díky Kubálku!!!Na guláši si krom nás pochutnala i známá labužnice Káťa,servírovalo se přímo z rozkroku Standy....


Obrazek

chvilku před tímto záběrem mě Standa upozorňoval abch nenakydal do Citrona


Ke guláši se podávala vynikající 11° Gabinka Excelent,děkujeme Voříškovi za zajištění pivíčka,chlaďáku a zapomenutí pumpičky :o)

Obrazek


U pivíčka došlo na plno historek z naší bohaté minulosti,vytáhlo se pár kostlivců...a hlavně probrali jsme Standovo bouračku zaviněnou smykem,kterému by zcela určitě šlo předejít PŘERUŠOVANÝM BRŽDĚNÍM!

Ovšem přerušované brždění NIKDO z naší party nezvládá,ani jak se později ukázalo Voříšek.Ten se totiž rozhodl Kosovo spestřit půlnoční erzetou v lese se svou 407..když jel hledat ztraceného Kubu na čtyřkolce.

Obrazek

Díky bohu se oba vrátili živý a zdravý,což se o ceduli v lese říct nedá...

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Takže v sobotu ráno jsme měli o zábavu postaráno,opravovala se značka...a pak jsme vyrazili na faru na obídek.Zde jsme jídlo proložili pár pivkama a štamprdličkou na našeho zesnulého spolužáka Pavla Zuzku,Pavle na svačiny nezapomeneme!!!

Obrazek

jak vidíte před obědem dorazil Aleš Hanzlík a Žanetka

Obrazek

Po obídku začali najíždět drahé polovičky ...Veru a Renča,pančelka s pánem v pruhovaným,Táta a máma (kdy konečně přivezete ty dcery 16 + 20??) a Markéta,Luděk a Berťas.

Později k večeru se ukázala Zu a Honza

Odpoledne jsme strávili příjemným pokecem a já si toho popravdě zas tak moc nepamatuju..takže promluvý fotky :o)

Obrazek

pančelka,pán s pruhovaným trikem a dement...

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Jak z fotek vidíte odpoledne asi na hodinku přišel liják,ale přísahám že víc už nepršelo...počasí se povedlo navzdory pekelným předpovědím takže vážení...předpověďma se nenechte zmást!!!

Z večera se žádné fotky nedochovaly..možná proto že hlavní fotograf celekm brzo odpadnul..a když už se čirou náhodou probral a zapletl se do strkanice mezi Voříškem a Renčou inkasoval..pochopitelně PŘERUŠOVANĚ pár na čumák :o)

Myslím,že tohle Kosovo patří k těm hodně povedeným..jediný co mohlo bejt lepší je ta účast bejvalých spolužáků....měli by jste se zamyslet...Kosovo děláme taky tak trochu kvůli tomu aby jsme se viděli....i když..na konec jsme si vystačili i bez Vás.

Více fotek a plné rozlišení najdete tady a taky v rubrice rarity,kam jsme přidal pár povedených kousků.A pod článkem máte odkaz na fotogalerii tady na estránkácj kam sme nahrál pár fotek z těc co jsou na Picasse


Tak na podzim ahoj!!

Reakce do komentářů pod článek díky!!!
 

Náhledy fotografií ze složky 2009 10 let Kosova

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář